Ostu- ja müügiinfo

MV GROUP Distribution EE OÜ (registrikood 11021347) on Leedu kapitalil põhineva kompani MV tütarettevõte, mis tegutseb Eestis juba alates 2008. aastast. MV on alkohoolsete jookide ning tubakatoodete müügi alal tegutsev rahvusvaheline hulgimüügifirma ning selle valdkonna liider Balti riikides. Ettevõte on ühe suurima Balti riikide kontserni - MG Baltic – üks osa. Käesoleva kasutustingimused on MV GROUP Distribution EE ja selle klientide (edaspidi klient või kliendid) vaheliste müügitehingute aluseks.

 1. MV GROUP Distribution EE OÜ müüb alkoholitooteid ainult täisealistele klientidele, kes on tellimuse esitamisel kinnitanud, et on vähemalt 18-aastased. Kliendi vanust kontrollitakse alkoholitoodete üleandmisel kulleri poolt.
 2. MV GROUP Distribution EE OÜ tagab kliendi poolt esitatud isikuandmete kasutamise vaid kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks. MV GROUP Distribution EE OÜ kaudu jõuavad  e-poe teenuse parema toimimise tagamiseks kliendi isikuandmeid järgnevate kolmandatele isikuteni, kelleks on logistika partner, laopartner, IT partner, kulleripartnerid. MV GROUP Distribution EE OÜ isikuandmete vastutav töötleja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 3. MV GROUP Distribution EE OÜ tarnib alkoholitooteid ainult Eesti Vabariigi piires. Eesti Vabariigi piires kaubatarne hinnaks 4.99€ (sisaldab käibemaksu).
 4. Kaupa tarnitakse üldiselt 2-8 tööpäeva jooksul Omniva poolt. Tarneaeg võib muutuda kui Omnival on kiiremad perioodid (erinevad suured ostukampaaniad, tähtpäevad jne). 
 5. Tarne kliendini toimub tööpäevadel E-R Tallinnas ja lähiümbruses ajavahemikus 10.00 - 17.00 (v.a riiklikel pühadel) ja mujal Eestis ajavahemikus 10.00-17.00.
 6. Kauba saabumine täpsustatakse kliendile tunniajalise täpsusega ette.
 7. MV GROUP Distribution EE OÜ partneriteks kauba toimetamisel kliendini on erinevad kullerfirmad.
 8. Kullerfirma on kohustatud küsima kliendilt isikut tõendavat dokumenti ja ei tohi kaupa üle anda selle puudumisel, sest MV GROUP Distribution EE OÜ tarnib peamiselt alkohoolseid tooteid ja kauba tarne on lubatud ainult täisealistele (18. aastat ja vanemad) isikutele.
 9. Toodete kättesaamisel on kliendil kohustus koheselt kontrollida toodete vastavust arve-saatelehele.
 10. Kui toodete kättesaamisel ilmneb, et toodete hulgas on mitte tellitud, defektseid, katkises pakendis tooteid, tuleb sellest koheselt teavitada kullerit. Informeerige ka meid, kirjutades e- maili aadressile epood@mvgroup.eu või helistades +372 578 23 952
 1. MV GROUP Distribution EE OÜ saadab Kliendile uudiskirju ja pakkumisi Kliendi e-mailile ainult juhul, kui Klient on oma soovi kinnitanud e-poes kliendiks registreerimisel.
 2. Klient saab igal ajal loobuda otsepostituse kirjadest ka otsepostituse kirja all olevate juhiste/lingi kaudu või andes enda soovist teada meiliaadressil epood@mvgroup.eu 
 3. Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele. Võlaõigusseaduse § 53 lg p 4-3 ei kohusta müüjat tarbija lepingust taganemist alkohoolsete jookide müügi puhul.
 4. Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb MV GROUP Distribution EE OÜ-d sellest teavitada kohe kauba kättesaamisel e-posti aadressil epood@mvgroup.eu või helistades +372 578 23 952 . Vale või defektiga kauba väljavahetamise või tagastamise kulud kannab MV GROUP Distribution EE OÜ.
 5. Tellimust on võimalik tühistada, kui võtate meiega ühendust epood@mvgroup.eu või helistades +372 578 23 952 enne, kui oleme kauba laost välja saatnud. Kui kaup on juba laost kulleriga välja saadetud, pole võimalik tellimust tühistada.
 1. Ostu sooritamiseks tuleb leida sobiv toode ning klikkida sellele.
 2. Kui leidsite sobiva toote, siis lisage selle ostukorvi. Kui ostukorvi olete lisanud vajaliku kauba, siis alustada ostukorvis ostu vormistamist.
 3. Toodete hinnad on esitatud eurodes ning koos käibemaksuga. E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Pangalinkide teenust pakub Maksekeskus AS.
 4. Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna täies ulatuses. Juriidilistele klientidele me arveid ei väljasta nende juriidilise keha andmetega. Kõiki e-poest tellijaid käsitletakse kui eraisikuid.
 5. Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. MV GROUP Distribution EE OÜ-l puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.