Üle 39€ tellimustele tasuta transportMaitsete Kollektsionäärid — Taste Keepers

Aasta Vein 2021

Postitas MV Eesti

Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon korraldas esmakordselt konkursi „Aasta Vein 2021“, kus hindamisel olid veinid 35lt erinevalt veinimaaletoojalt/valmistajalt ja kokku 408 erinevat veini.

Loe lisaks →


Rahvusvaheline hõõgveini päev!

Postitas MV Eesti

Hõõgvein on kindlasti üks põnevaid viise, kuidas serveerida ühte lihtsat punast veini. Mõiste “hõõgvein” tähendab seda, et veini on kuumutatud ja lisatud veidi vürtse. Loe lähemalt!

Loe lisaks →


24. jaanuaril tähistatakse purgiõlle päeva!

Postitas MV Eesti

24. jaanuaril üle maailma tähistatakse purgiõlle päeva! Loe lähemalt miks!

Loe lisaks →


17. jaanuar on Rahvusvaheline Hot Buttered Rummi päev!

Postitas MV Eesti

Kui mõnus külm ja lumine talv on käes ja suvepuhkuseni veel kaua aega, siis tekib tunne, et sooviks mekutada sooja ja miks mitte ka väikese kraadiga jooki, mida nautida Netflixi kanalitest valitud kamina praksumise saatel.

Kui Sa soovid nii magustoitu kui ka veidi kangust sinna, siis lahendus on – Hot Buttered Rum.

Loe lisaks →


Drinks International võttis kokku aasta 2020 top brändid!

Postitas MV Eesti

Aasta algus on suurepärane võimalus vaadata tagasi aastale 2020 ja saada teada, millised olid klientide jookide tarbimise harjumused eelmisel aastal ning millised kaubamärgid olid esindatud maailma parimates baarides. Tutvustame Sulle The Drinks International Annual Brands Report 2021. See raport koostati infost, mis saadi, kui üle maailma parimate baaride omanikel, juhtidel ja baarmenitel paluti kirjutada ülesse oma top 3 enimmüüdud brändi (Best Selling Brands) igas kategoorias. Lisaks paluti saata ka top 3 kategoorias Top Trending Brands ehk brändid, mis koguvad populaarsust ja mida kliendid küsivad baarist. Kokku osales raporti koostamises 100 baari 33. riigist, mis asusid - Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Aafrikas, Euroopas, Aasias...

Loe lisaks →